Příklady využití

Nejnovější studie ukazují, že 98% společností hodnotí video jako důležitý nástroj pro zlepšení komunikace ve firmě. Video jako médium umožňuje divákovi vytvoření emocionální spojení s informacemi.

Výsledkem je správné pochopení sdělení, které chcete zaměstnancům předat.

Onboarding

Vzdělávání

Novinky

Firemní kultura

Posuňte onboarding nových zaměstnanců na nový level

Začátek v nové firmě může být pro nového zaměstnance náročný, musí si uložit do paměti nové tváře a jména a hlavně absorbovat velké množství informací. Pokud má zaměstnanec přístup k online školení zaměstnanců, od interních zásad až po produktová školení, dokáže to firmě ušetřit čas a hlavně peníze. Tam, kde jste museli zaměstnat interního trenéra, se video stává nástrojem 24/7, který snižuje vaši režii.

Onboarding

Treevio & onboarding

Přidejte anketu do videa a otestujete tak znalosti nových zaměstnanců.
Zároveň znáte statistiky zhlédnutí a odpovědí konkrétním uživatelem.

Zjednodušte komplexní informace

Video je snadně přístupným médiem, která Vám může pomoci vzdělat velké skupiny lidí rychleji než osobní alternativa a urychlit tak proces vzdělávání ve vaší firmě.

Vzdělávací videa se mohou pohybovat od zdlouhavých tutoriálů až po rychlé návody navržené tak, aby pomohly zaměstnancům efektivně plnit nejdůležitější úkoly a zároveň eliminovat riziko a náklady na chyby a v kratším čase.

Školení produktů a služeb

Příklady

  • Strategie prodeje produktu
  • Školení zákaznických služeb

Treevio & vzdělávání

Rozdělte videa podle jejich kategorie do jednotlivých skupin.
Pro snadnou orientaci můžete do videa zároveň přidat i kapitoly.

Umožněte snadný přístup zaměstnanců k novinkám ve firmě

Video je skvělým prostředkem poskytování včasných a cenných informací celé společnosti.

Zaměstnanci vaší firmy nemusí mít čas na čtení dlouhých zpráv. Je pro ně však snadné podívat se na krátké video na cestách, kde jejich vedoucí týmu sdílí nejdůležitější informace o výkonu týmu nebo kde vrcholové vedení sdílí novinky o směru firmy.

Souhrn uplynulého týdne

Treevio & novinky

Díky funkci veřejných skupin se k obsahu dostane každý zaměstnanec.

Nakopněte firemní kulturu

Firemní kultura se nenarodí za den, buduje se postupem času. V mnoha ohledech je to vyvrcholení souboru hodnot, jejichž příkladem je vedení a zaměstnanci. Abyste mohli z videí vytěžit maximum, budete ho muset zaměstnancům představit jako médium, které může používat celý personál. Na video je třeba pohlížet jako na něco víc než jen na interní komunikační nástroj. Je třeba ho považovat za způsob, jakým se vaši zaměstnanci navzájem spolupracují a sdílejí znalosti.

Rozhovory se zaměstnanci

Treevio & firemní kultura

Ve skupině můžete nastavit členům různé role, někdo bude moci nahrávat nová videa, jiný bude jen v roli diváka.